Hakkımızda?

Spritüel Dr. 

Özlem Tunalı 

www.yazarozlemtunali.com

Tanju M.Tunalı

İletişim : tunalireiki@gmail.com

50272772_760715920967682_156378468180190
akasik_kayitlar_mucizesi_3.jpg

Ayrıntılarınız gönderildi

  • Wix Facebook page

Reiki bizim için yaşam felsefesidir…

 

Reiki olmazsa olmaz, hayatımızdaki eksikleri tamamlayan enerjik olarak bizi güçlendiren, bizi tam eden, tekamülümüzde yolumuzu açan ve yükselişimizi sağlayan araçtır,yardımcıdır.

 

Son 10 yıldır süre gelen spritüel araştırmalarımız ve gelişimimiz ile şu an uyumlu olduğumuz ve uyumlama listemizle övünerek sayfalara sığdıramadığımız yaklaşık 4000 adet enerji sistemimizi geleceğe ışık ve sevgi olması niyeti ile arzu edenlere sunmaya karar verdik.

 

Bu kararla birlikte uyumlamaların içeriğini, yararlarını, kullanımını ve detaylarını anlatan bu sitenin size faydası olacaktır.

 

Bu uyumlamaların küçük bir kısmını ülkemizden alırken, daha çoğunu yurt dışından uyumlandık. Genel olarak Reiki,Yükseliş ve Yeni çağ enerjilerine odaklıyız.

 

Yaşam amacımız sürekli kendimizi mümkün olan en yüksek titreşimde tutmak ve bu süreçte öğrendiklerimizi insanlara,insanlığa mümkün olan en iyi şekilde sunmak,bizden sonra gelecek nesillere aktarılmasına aracılık etmektir. Usui Reikiden başlayıp Lightarian Reikiye  kadar çıkan seviyeye kadar olan tüm sistemler hakkında bilgisel ve enerjik olarak yardım etmeye ve uyumlamalarımızı arzu edenlere sunmaya hazırız...

Bilgi paylaşılmalı .

 

Işık ve sevgi olsun…
 

 

Uyumlama Süreci İle İlgili Not:

 

Uyumlamalarımızın tümü uzaktan gönderim,aktarım ile gönderilmektedir.Uyumlamalarımız  satın alan kişinin isteği doğrultusunda istediği saatte verilmektedir.

Katılanlara tarafımızdan mail yoluyla sertifika ve soy ağacı verilmektedir.

Bize alttaki mesaj kısmından yazarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İşlemler gerçekleştikten sonra  uyumlama ile ilgili en kısa zamanda uyumlama için tarih planlaması  ile ilgili irtibata geçilecektir.

Özlem Tunalı Kişisel Gelişim Kitapları:

► Şifacının Rehberi                                    https://bit.ly/2HQGzYQ

► Akaşik Kayıtlar Mucizesi 1                  https://bit.ly/2FMRekY

► Akaşik Kayıtlar Mucizesi 2                  https://bit.ly/2OKobBL

 

Kitapları nereden alabilirsiniz? Kişisel Gelişim Kitaplarını internet üzerinden aratarak birçok kitap mağazasından satın alabilirsiniz.